KA Srbi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

+17
Veliki Bogoljub(BigBogi)
Hangover
GhosT_AMER
Glory Ivan
Belltazor
Toza Vampir
snezni
djenka
Steppenwolf
death_jepur
DARK N
Despot Simon
Mika88
Furija
Ifi Pik
Ratko{Admin}
Pandemoniac
21 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Ned Sep 02, 2012 9:58 am

Pa bas da bude sve po tvome ne moze...Hoces savez, hoces funkciju..i jos biras stranu...jos ja i ifi da ti mesimo kolace pa da svet bude savrsen.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Ifi Pik Ned Sep 02, 2012 9:59 am

Furija ::Ko to tamo peva...Firma Krstic....Eto nam prvog naziva za savez... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Citam ovo danima,pa mi deluje kao da se spremamo za lansirnu rampu,ali Sputnjik,zakazao. Laughing

Ifi Pik

Broj poruka : 9
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 10:00 am

Furija ::Pa bas da bude sve po tvome ne moze...Hoces savez, hoces funkciju..i jos biras stranu...jos ja i ifi da ti mesimo kolace pa da svet bude savrsen.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy




a ne ne kolace cu ja da mesim:)))))))))))

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Ratko{Admin} Ned Sep 02, 2012 10:02 am

Hahahhaa,sto se tice foruma ja se slazem sa vama...Predlozio bih da bude u stilu glavnog foruma sa KingsAge servera ili isti onaj savezni forum ako moze tako da se odradi,odnosno boja,nesto je mnogo lepsa nego ova zatvorena...Kada se napravi novi forum,trebao bih popricati za onim ko ga napravi u vezi necega...Mislim da Pan i Bilja znaju o cemu je rec Very Happy
Ratko{Admin}
Ratko{Admin}
Admin

Broj poruka : 25
Datum upisa : 29.08.2012
Godina : 28
Lokacija : Novi Pazar

https://kingsagesrbi.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 10:08 am

ja se vec uveliko upustio u razgovor u vezi 14-tice a nikako da pitam kada se taj svet opste otvara
i da li neko mozda zna da li je u najavi neki brzi server

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Ned Sep 02, 2012 10:10 am

Da rajasnimo nešto, zapad je leva strana, i nemoj neko da je posao u tom pravcu lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Ned Sep 02, 2012 10:10 am

Iskreno ja ne znam.. Laughing
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Ned Sep 02, 2012 10:12 am

Ratko{Admin} ::Hahahhaa,sto se tice foruma ja se slazem sa vama...Predlozio bih da bude u stilu glavnog foruma sa KingsAge servera ili isti onaj savezni forum ako moze tako da se odradi,odnosno boja,nesto je mnogo lepsa nego ova zatvorena...Kada se napravi novi forum,trebao bih popricati za onim ko ga napravi u vezi necega...Mislim da Pan i Bilja znaju o cemu je rec Very Happy


Na ovo sam mislila da ne znam.
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Ratko{Admin} Ned Sep 02, 2012 10:34 am

Znas,znas...
Seti se Twisted Evil
Ratko{Admin}
Ratko{Admin}
Admin

Broj poruka : 25
Datum upisa : 29.08.2012
Godina : 28
Lokacija : Novi Pazar

https://kingsagesrbi.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 12:11 pm

Ratko{Admin} ::Znas,znas...
Seti se Twisted Evil


da li postoje neke sanse da se i ja setim???

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Bakic manijak Ned Sep 02, 2012 12:46 pm

meni treba kavurma, jel znate gde ima dobra kavurma?

Bakic manijak

Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Ratko{Admin} Ned Sep 02, 2012 1:59 pm

trsac ::
Ratko{Admin} ::Znas,znas...
Seti se Twisted Evil


da li postoje neke sanse da se i ja setim???

No
Ratko{Admin}
Ratko{Admin}
Admin

Broj poruka : 25
Datum upisa : 29.08.2012
Godina : 28
Lokacija : Novi Pazar

https://kingsagesrbi.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Ned Sep 02, 2012 7:11 pm

Amnezija scratch

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Ned Sep 02, 2012 7:36 pm

Ma setila sam se Very Happy
Recicu Nimdagu da se izdogovarate.. Very Happy
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Ned Sep 02, 2012 7:48 pm

Važi lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 4 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu