KA Srbi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

+17
Veliki Bogoljub(BigBogi)
Hangover
GhosT_AMER
Glory Ivan
Belltazor
Toza Vampir
snezni
djenka
Steppenwolf
death_jepur
DARK N
Despot Simon
Mika88
Furija
Ifi Pik
Ratko{Admin}
Pandemoniac
21 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  GhosT_AMER Sub Sep 01, 2012 10:04 pm

Furija ::Ajmo ljudi zaboravite sve rasprave, sve ono sto je bilo negativno na RS serverima...Ovde smo u tudjini i treba da se drzimo zajedno...Kod kuce smo mogli da se mrzimo, volimo, pljujemo i hvalimo ali ovde je druga situacija...Neprijatelje imamo druge, tako da nema razloga za bilo kakvu mrznju izmedju nas...
Sta je bilo bilo je na RS serverima...Ovde smo svi da pokazemo strancima kako se igra KA..


nego biljo gde sada south west , south east ili north east i north west

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Sub Sep 01, 2012 10:50 pm

Jel me zezas ili ozbiljno pitas?
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  maske Ned Sep 02, 2012 12:00 am

Pandemoniac ::Ti ratko zbog ovog ispod neces mesani savez?
Cisto da znas, i u najsrpskijem savezu na planeti, ja sa ovakvim likom ne bih bio u savezu...Mozda da mu na pametan nacin objasnis da je ovo strateska igra, a ne poligon za nacionalisticke frustracije? 90% ljudi koje ja znam, bi ga oteralo u 3 lepe kad bi ovakve gluposti bile na njegovom profilu u savezu u kojima su zajedno. A tebi savetujem da proguglas malo o motivima sa njegovog profila i da stavis prst na celo...Ti si buduci intelektualac i oficir, zar ne? Very Happy


Player serbian godfather (ШИЛТОВИ ИЗ ГЛИНЕ)

Profile Statistics Conquests

Properties from: serbian godfather
Alliance: OmG MaN (Board of elders)
Points: 12.236
Rank: 280
Settlements: 2
Point average of settlement: 4.993
Battles: 134
Beaten opponents: 49.932
Playing since: 02.07.2012
Age: 21
Gender: male
Place of residence: Serbian
Morale: 100 %
Write message
Add to favourites
Mark on map



Settlements Coordinates Points
01-Мунгос 512|454 5.950
03-Moskva 515|450 3.160
Personal text
SAMO ZA KRVATE

potpuno se slazem sa pandemoniakom.
samo da dodam, da sa ovakvim ljudima ne bih da imam nista ni u RL, a kamoli u jednoj glupoj igri. takvi likovi u mom savezu ne bi imali sta da traze.
p.s. predlog za pravljenje novog foruma smfnew.com. mnogo bolje i preglednije...

maske

Broj poruka : 5
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  DARK N Ned Sep 02, 2012 12:27 am

Maske vec imamo forum kao sto vidis, i ja nisam video da se iko pozalio na njega.
A plus svima smo razglasili za ovaj forum, ko ce sad da pravi novi i da opet sve isto pise Very Happy
DARK N
DARK N

Broj poruka : 12
Datum upisa : 29.08.2012
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Ratko{Admin} Ned Sep 02, 2012 1:02 am

Oke Pane...
Bicu ja sa vama meni je svejedno...Svi znate da nemam nista protiv nikoga,odnosno nijedne nacionalnosti,...Pa sam primer Senchi,sta smo ja i on sve pregurali kako na KA tako i u RL Very Happy
Ratko{Admin}
Ratko{Admin}
Admin

Broj poruka : 25
Datum upisa : 29.08.2012
Godina : 28
Lokacija : Novi Pazar

https://kingsagesrbi.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Ifi Pik Ned Sep 02, 2012 1:26 am

Pandemoniac ::Ti ratko zbog ovog ispod neces mesani savez?
Cisto da znas, i u najsrpskijem savezu na planeti, ja sa ovakvim likom ne bih bio u savezu...Mozda da mu na pametan nacin objasnis da je ovo strateska igra, a ne poligon za nacionalisticke frustracije? 90% ljudi koje ja znam, bi ga oteralo u 3 lepe kad bi ovakve gluposti bile na njegovom profilu u savezu u kojima su zajedno. A tebi savetujem da proguglas malo o motivima sa njegovog profila i da stavis prst na celo...Ti si buduci intelektualac i oficir, zar ne? Very Happy


Player serbian godfather (ШИЛТОВИ ИЗ ГЛИНЕ)

Profile Statistics Conquests

Properties from: serbian godfather
Alliance: OmG MaN (Board of elders)
Points: 12.236
Rank: 280
Settlements: 2
Point average of settlement: 4.993
Battles: 134
Beaten opponents: 49.932
Playing since: 02.07.2012
Age: 21
Gender: male
Place of residence: Serbian
Morale: 100 %
Write message
Add to favourites
Mark on map



Settlements Coordinates Points
01-Мунгос 512|454 5.950
03-Moskva 515|450 3.160
Personal text
SAMO ZA KRVATE

Ovo nisam ni videla, do sada.
Da,Ratko,bas zbog svojih drugova,ovakve stvari ne bi smeo da tolerises.

Ifi Pik

Broj poruka : 9
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Ifi Pik Ned Sep 02, 2012 1:44 am

Moram da pohvalim Ratka za trud ,koji je ulozio, u pravljenje foruma.
Divno je dizajniran,pravi estetski dozivljaj,ali... bilo bi odlicno da se za w14,napravi novi, zajednicki forum i ako je moguce, jednostavniji.
Specijalno,ako necemo svi biti u istom savezu.
Treba nam mesto za komunikaciju.

Ifi Pik

Broj poruka : 9
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Belltazor Ned Sep 02, 2012 5:11 am

ovako , gledajte ja sam za igru i briga me sta gde skim itd ... ja volim akcije pa kas smislite kako cete i gde cete javite , ja sam za ako je ekipa ok , to znaju oni u cijim sam savezima bio , ne bitno od servera nas ili org ili test ili bilo koji...

jedino me jebu novi nickovi pa ne znam sa kim imam posla ... Very Happy

Belltazor

Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Ned Sep 02, 2012 6:02 am

Ma za nickove lako, svako nek stavi na profilu koji mu je nick bio na RS serverima...
Bitno je da se mi izdogovaramo oko ovih bitnih stvari..Tu kad se slozimo, onda ce i za ostalo biti lakse...
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  GhosT_AMER Ned Sep 02, 2012 7:14 am

Furija ::Jel me zezas ili ozbiljno pitas?

ozb

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Glory Ivan Ned Sep 02, 2012 7:16 am

Koliko primecujem, tesko da cemo se i medju sobom dogovoriti
Glory Ivan
Glory Ivan

Broj poruka : 3
Datum upisa : 31.08.2012
Godina : 42
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Ned Sep 02, 2012 8:50 am

Pa to uglavnom malo teze ide kod nas...Kako kazu 3 srbina 5 stranaka...Ali nadajmo se najboljem...
Zato mozda malo prelazim u dosadu, ali kumim i molim da ljudi prestanu da se provociraju i vredjaju i da raspredaju sta je bilo i kako bilo na RS serverima...Ovo je drugacije, gledajte kao neku novu igru, samo sto smo u prednosti sto igru znamo i sto se medjusobno poznajemo...To treba da nam bude prednost.. Very Happy
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 9:02 am

meni nije jasno zbog cega je toliko tesko dogovoriti se
idemo na severo istok i tacka....ko zeli na zapad srecan mu put
i apsolutno je nebitno ko je vodja saveza
a igracemo onako kako bude moralo da se igra
ako nam odgovara rat sa nekim savezom ratovacemo ako nam to ne odgovara sprijateljicemo se.......
prosto ko pasulj

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Ned Sep 02, 2012 9:14 am

O tome se i radi uopste je ne bitno na koju cemo stranu..Idemo kako se dogovorimo...Ko je vodja saveza, ne bitno bitno je da se ovde dogovorimo kako cemo nastupiti na novom serveru, da li cemo kao jedan dva tri ili 5 saveza..Mislim da je bitno odraditi strategiju pre nego krene novi server...
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Ned Sep 02, 2012 9:21 am

Ifi Pik ::Moram da pohvalim Ratka za trud ,koji je ulozio, u pravljenje foruma.
Divno je dizajniran,pravi estetski dozivljaj,ali... bilo bi odlicno da se za w14,napravi novi, zajednicki forum i ako je moguce, jednostavniji.
Specijalno,ako necemo svi biti u istom savezu.
Treba nam mesto za komunikaciju.

Ifi slazem se sa tobom, nista ne kazem da je ovaj forum los, ali nam treba neki forum jednostavniji i koji ce imati chat kanal..Nimdag je odlican na izradi foruma, moze nam odraditi dobar forum koji bi koristili svi...i naravno imali bi u sklopu foruma chat kanal...
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Ifi Pik Ned Sep 02, 2012 9:34 am

Mene brine,dok ja ovde sve procitam , nadjem,napisem ,da cu izgubiti selo Laughing alien
Samo da se Nimdag,previse ne unese u pricu Razz
Ovde je dozvoljen i posthunt i puno smajlica Surprised

Ifi Pik

Broj poruka : 9
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Ned Sep 02, 2012 9:36 am

Ne brini, kad moze mene da istolerise sa smajlicima moze svakog veruj mi... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 9:37 am

Furija ::O tome se i radi uopste je ne bitno na koju cemo stranu..Idemo kako se dogovorimo...Ko je vodja saveza, ne bitno bitno je da se ovde dogovorimo kako cemo nastupiti na novom serveru, da li cemo kao jedan dva tri ili 5 saveza..Mislim da je bitno odraditi strategiju pre nego krene novi server...



onda ce do da bude severo istok i sto se tice strana to je kraj diskusije:))
(samo se nadam da se veliki bogoljub nece pojaviti u skorije vreme na forumu jer on od pocetka kuka za levom stranom a nacionalni interesi nam ne dozvoljavaju da mu je prepustimo)
a sto se tice strategije verujem da je u samom startu najbolje u savez primati sve komsije i probati da obezbedimo sto manje napada na nase igrace,kasnije cemo lako ratovati sa svima ako treba.

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Ifi Pik Ned Sep 02, 2012 9:46 am

Meni se davno desilo da sam putovala u inostranstvo,autobusom,redovna linija,a pun autobus nasih ljudi.
U startu su se svi posvadjali,oko mesta i rezervacija. Zatim su se durili dobar deo puta.
Onda su polako poceli da komuniciraju,gde se pojavilo i izvinite,zatim da nude kafu jedni drugima,ipak je to put od 20 sati.
Da bi se zavrsilo sa razmenom telefonskih brojeva.

P.S. svaka slicnost sa pravim likovima i dogadjajima je slucajna...

Ifi Pik

Broj poruka : 9
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Ned Sep 02, 2012 9:47 am

Mislio si na jugoistok... Very Happy
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Ned Sep 02, 2012 9:49 am

Ko to tamo peva...Firma Krstic....Eto nam prvog naziva za savez... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 9:52 am

Furija ::Mislio si na jugoistok... Very Happy

najverovatnije ce da bude da sam mislio na gornju levu stranu:))))))))))))))))))
tu svi idemo
a skidam kapu onom ko mi kaze zbog cega je donja desna bolja od gornje leve
molim velikog bogoljuba da preskoci ovu temu:))))))))))

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 9:54 am

Furija ::Ko to tamo peva...Firma Krstic....Eto nam prvog naziva za savez... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



moze a isto tako savez moze da se zove i trsaci:)))))))))))))


trsozdrav

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Ratko{Admin} Ned Sep 02, 2012 9:55 am

Pa na donjoj desnoj su vijetnamci Very Happy
Ratko{Admin}
Ratko{Admin}
Admin

Broj poruka : 25
Datum upisa : 29.08.2012
Godina : 28
Lokacija : Novi Pazar

https://kingsagesrbi.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 9:57 am

Ratko{Admin} ::Pa na donjoj desnoj su vijetnamci Very Happy



hahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahhaha
BRAVO

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 3 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu