KA Srbi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mislim da bi ovako trebalo

+6
_Kasper_
trsac
Furija
GhosT_AMER
Veliki Bogoljub(BigBogi)
gasko car
10 posters

Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  gasko car Pon Sep 03, 2012 5:31 am

licno mislim a poznavajuci KA i nacin ja a dobro sam shvatio i video kako igraju stranci zato mogu da kazem da su delimicno upravu samo zoka i maske i da ono sto su oni predlozili a pogotovu maske ima logike ako misla uspemo.
P o meni bi trebali da budu 3 saveza i to ovako da ide jer ako isto je zoka reko pukli bi brze jer ne bi imali dovoljan broj igraca u svaki savez a da budemo jaki

-jedan savez bi trebalo da cine igraci iz SA,SW i ligge iz razloga sto smo igrali skoro dve godine i vise zajedno i savrseno medjusobno znamo ko kako igra i slicna nam je igra i nacin anja i vecina nas smo napadacki orjentisani i mi ne bi imali mnogo veliku diplomatiju jer sam siguran da ina nas u pocetku farma sve oko sebe Laughing
-drugi savez bi cinio pan i njegovi sa sveta 2,3 i 4 i isli bi na suprotnu stranu od nas i oni bi mogli a tako i igraju da imaju vecu diplomatiju po mogucnosti sa sto vecim brojem jacih saveza
-treci savez i najveci bi isao ispod nas sa nekoliko dana zakasnjenja i oni bi imali najveci broj igraca i imao bi diplomatiju sa skoro svima koji su bitni i oni bi pomagali prva dva saveza dok ne ociste teritoriju

ovako bi po meni najbolje funkcionisali i ne bi se raspravljali mnogo clanovi izmedju sebe

gasko car

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Pon Sep 03, 2012 7:14 am

gasko car ::licno mislim a poznavajuci KA i nacin ja a dobro sam shvatio i video kako igraju stranci zato mogu da kazem da su delimicno upravu samo zoka i maske i da ono sto su oni predlozili a pogotovu maske ima logike ako misla uspemo.
P o meni bi trebali da budu 3 saveza i to ovako da ide jer ako isto je zoka reko pukli bi brze jer ne bi imali dovoljan broj igraca u svaki savez a da budemo jaki

-jedan savez bi trebalo da cine igraci iz SA,SW i ligge iz razloga sto smo igrali skoro dve godine i vise zajedno i savrseno medjusobno znamo ko kako igra i slicna nam je igra i nacin anja i vecina nas smo napadacki orjentisani i mi ne bi imali mnogo veliku diplomatiju jer sam siguran da ina nas u pocetku farma sve oko sebe Laughing
-drugi savez bi cinio pan i njegovi sa sveta 2,3 i 4 i isli bi na suprotnu stranu od nas i oni bi mogli a tako i igraju da imaju vecu diplomatiju po mogucnosti sa sto vecim brojem jacih saveza
-treci savez i najveci bi isao ispod nas sa nekoliko dana zakasnjenja i oni bi imali najveci broj igraca i imao bi diplomatiju sa skoro svima koji su bitni i oni bi pomagali prva dva saveza dok ne ociste teritoriju

ovako bi po meni najbolje funkcionisali i ne bi se raspravljali mnogo clanovi izmedju sebe

Da ispravim cara, hteo je da kaže: Bogoljub ide levo, Pan desno, a ostali sa GhosT_AMER-om i njegovom teorijom sredine lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  GhosT_AMER Pon Sep 03, 2012 7:33 am

Veliki Bogoljub(BigBogi) ::
gasko car ::licno mislim a poznavajuci KA i nacin ja a dobro sam shvatio i video kako igraju stranci zato mogu da kazem da su delimicno upravu samo zoka i maske i da ono sto su oni predlozili a pogotovu maske ima logike ako misla uspemo.
P o meni bi trebali da budu 3 saveza i to ovako da ide jer ako isto je zoka reko pukli bi brze jer ne bi imali dovoljan broj igraca u svaki savez a da budemo jaki

-jedan savez bi trebalo da cine igraci iz SA,SW i ligge iz razloga sto smo igrali skoro dve godine i vise zajedno i savrseno medjusobno znamo ko kako igra i slicna nam je igra i nacin anja i vecina nas smo napadacki orjentisani i mi ne bi imali mnogo veliku diplomatiju jer sam siguran da ina nas u pocetku farma sve oko sebe Laughing
-drugi savez bi cinio pan i njegovi sa sveta 2,3 i 4 i isli bi na suprotnu stranu od nas i oni bi mogli a tako i igraju da imaju vecu diplomatiju po mogucnosti sa sto vecim brojem jacih saveza
-treci savez i najveci bi isao ispod nas sa nekoliko dana zakasnjenja i oni bi imali najveci broj igraca i imao bi diplomatiju sa skoro svima koji su bitni i oni bi pomagali prva dva saveza dok ne ociste teritoriju

ovako bi po meni najbolje funkcionisali i ne bi se raspravljali mnogo clanovi izmedju sebe

Da ispravim cara, hteo je da kaže: Bogoljub ide levo, Pan desno, a ostali sa GhosT_AMER-om i njegovom teorijom sredine lol!



znaci gasko gde idemo mi? confused confused confused confused confused confused bogoljube nemoj ti odg vec gasko ....

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Pon Sep 03, 2012 7:37 am

Ja bih ti sad rekao ali mi lepo vaspitanje ne nalaže da se služim takvim rečnikom lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  GhosT_AMER Pon Sep 03, 2012 7:43 am

Veliki Bogoljub(BigBogi) ::Ja bih ti sad rekao ali mi lepo vaspitanje ne nalaže da se služim takvim rečnikom lol!

ajde otvori se sve ja slikam SCREENSHOT

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Pon Sep 03, 2012 7:51 am

Znači imas na tastaturi print screen lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  GhosT_AMER Pon Sep 03, 2012 7:54 am

Veliki Bogoljub(BigBogi) ::Znači imas na tastaturi print screen lol!

mora se za neke prilike npr kad neko akt mirovni Very Happy da slikam ili nes drugo Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil bom

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Pon Sep 03, 2012 8:26 am

Pa ja kad hoću nesto da zabeležim sa monitora namestim štafelaj, uzmem četkicu, paletu sa bojama i naslikam.... a ako imam nesto sto bih štampao onda to radim pomoću kamena i dleta lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Furija Pon Sep 03, 2012 11:17 am

Mislim momci sta reci, napraviste cirkus od foruma.. pale
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  GhosT_AMER Pon Sep 03, 2012 12:44 pm

Furija ::Mislim momci sta reci, napraviste cirkus od foruma.. pale
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

affraid affraid affraid affraid affraid

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Pon Sep 03, 2012 1:28 pm

Opet se nešto bečiš lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  trsac Pon Sep 03, 2012 9:56 pm

Meni se svidja gasina ideja
I ovom prilikom pozivam desetoro igraca koji su raspolozeni da mi salju rese i deff da se jave da bi ih na vreme kaparisao

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Pon Sep 03, 2012 10:01 pm

I meni nek se jave povodom iste stvari lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  GhosT_AMER Uto Sep 04, 2012 1:44 pm

Steppenwolf



Чланци: 73

2
Јуче, 21:16
koliko sam mogao da vidim i čujem sada na w13 ima oko 250 naših igrača, mislim u tri saveza pri čemu se veliki broj registrovao prethodnih dana sa ciljem da igraju w14.
sada se dogovaramo o strategiji igranja.
kako se očekuje oko 200 igrača ideja je da se prave tri saveza
kažem ideja ali sve je podložno promjenama.
prvi napadački savez bi bio LIGA(Monza) - SW - SA
drugi savez bi bio Iffi i Pan sa svojim pulenima sa rs2, 3, 4
treći savez bi bili ostali
bilo je predloga i 4 saveza i to:
Liga - SW,
SA,
SK - MIR - RZ,
SRB - O - MAT i ostali
i sve će zavisiti od broja ljudi koji će zaigrati w14, jer po meni neki prihvatljiv broj ljudi po savezu je maksimalno 50.

napišite ovdje u temi ko želi da igra w14, da bi mogli planirati sastave saveza.


ma nzm sta mislite ?

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty helloo

Počalji  _Kasper_ Uto Sep 04, 2012 8:04 pm

ja bi igrao w14

savez SRB
_Kasper_
_Kasper_

Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.08.2012
Godina : 39
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Steppenwolf Uto Sep 04, 2012 8:22 pm

GhosT_AMER ::Steppenwolf



Чланци: 73

2
Јуче, 21:16
koliko sam mogao da vidim i čujem sada na w13 ima oko 250 naših igrača, mislim u tri saveza pri čemu se veliki broj registrovao prethodnih dana sa ciljem da igraju w14.
sada se dogovaramo o strategiji igranja.
kako se očekuje oko 200 igrača ideja je da se prave tri saveza
kažem ideja ali sve je podložno promjenama.
prvi napadački savez bi bio LIGA(Monza) - SW - SA
drugi savez bi bio Iffi i Pan sa svojim pulenima sa rs2, 3, 4
treći savez bi bili ostali
bilo je predloga i 4 saveza i to:
Liga - SW,
SA,
SK - MIR - RZ,
SRB - O - MAT i ostali
i sve će zavisiti od broja ljudi koji će zaigrati w14, jer po meni neki prihvatljiv broj ljudi po savezu je maksimalno 50.

napišite ovdje u temi ko želi da igra w14, da bi mogli planirati sastave saveza.


ma nzm sta mislite ?


i šta ti sad znači ovo. šta je ovdje napisano a da već nije pisano na ovom forumu i da nije o tome diskutovano.
ili hoćeš da mi pokažeš kako ti je neko dao nalog u Monzi ili ti kopira stvari sa Monzinog foruma. svašta.

Steppenwolf

Broj poruka : 9
Datum upisa : 29.08.2012
Godina : 62

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  GhosT_AMER Uto Sep 04, 2012 10:18 pm

_Kasper_ ::ja bi igrao w14

savez SRB
svi bi mi SRB ali neko oce monza neko ovo ali bitno je da mi osnujemo savez :d Laughing Laughing

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  GhosT_AMER Uto Sep 04, 2012 10:22 pm

Steppenwolf ::
GhosT_AMER ::Steppenwolf



Чланци: 73

2
Јуче, 21:16
koliko sam mogao da vidim i čujem sada na w13 ima oko 250 naših igrača, mislim u tri saveza pri čemu se veliki broj registrovao prethodnih dana sa ciljem da igraju w14.
sada se dogovaramo o strategiji igranja.
kako se očekuje oko 200 igrača ideja je da se prave tri saveza
kažem ideja ali sve je podložno promjenama.
prvi napadački savez bi bio LIGA(Monza) - SW - SA
drugi savez bi bio Iffi i Pan sa svojim pulenima sa rs2, 3, 4
treći savez bi bili ostali
bilo je predloga i 4 saveza i to:
Liga - SW,
SA,
SK - MIR - RZ,
SRB - O - MAT i ostali
i sve će zavisiti od broja ljudi koji će zaigrati w14, jer po meni neki prihvatljiv broj ljudi po savezu je maksimalno 50.

napišite ovdje u temi ko želi da igra w14, da bi mogli planirati sastave saveza.


ma nzm sta mislite ?


i šta ti sad znači ovo. šta je ovdje napisano a da već nije pisano na ovom forumu i da nije o tome diskutovano.
ili hoćeš da mi pokažeš kako ti je neko dao nalog u Monzi ili ti kopira stvari sa Monzinog foruma. svašta.


hteo sam da kazem da se slazem stobom ovde na ovom postu Very Happy

samo sto cu LIGI (monzi) pridruziti neki igraci iz SRB sa s2 kao sto sam ja CENOVIK,_Kasper_,tamra,buda pk,yaga bice nas 4-7 jer ipak smo mi elita sa s2 bounce bounce bounce bounce bounce bounce

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  trsac Sre Sep 05, 2012 2:10 am

ufffffffff vidim ja da ce ovde najveci problemi biti (iz meni totalno nejasnih razloga)oko imena saveza i vodja saveza
ja cu igrati na 14 serveru i vole bih da igram sa nasim igracima u savezu
ali cu najverovatnije kada budem ulazio pritisnuti random dugme pa kod kog me bace

ili da mene sada direktno izaberete za vodju i da vas ja rasporedim:)))

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Katzumoto Sre Sep 05, 2012 11:27 am

Ja mogu da igram w14 isključivo u savezu sa poznatim njuškama i naravno ne više od 25 duša.

Katzumoto

Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.08.2012
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  trsac Sre Sep 05, 2012 11:59 am

Katzumoto ::Ja mogu da igram w14 isključivo u savezu sa poznatim njuškama i naravno ne više od 25 duša.



eee bas takvi nam trebaju
bas sam se pitao koji ce to novi otezavajuci momenti da nastupe

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Pandemoniac Čet Sep 06, 2012 10:32 am

Ljudi, da se ne zajebavamo vise, ovde sam primetio samo 10 ozbiljnih ljudi koji argumentovano diskutuju na temu, i gomila zajebanata... Ghoust amer and co.

Predlog je jugoistok, svi na tom kontinentu, 5 saveza sa medjusobnom diplomatijom...
Vodje saveza:
Gasko
Pandemoniac
Zoka Surovi
Despot Simon
Maske



Pandemoniac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Katzumoto Čet Sep 06, 2012 8:45 pm

trsac ::
Katzumoto ::Ja mogu da igram w14 isključivo u savezu sa poznatim njuškama i naravno ne više od 25 duša.



eee bas takvi nam trebaju
bas sam se pitao koji ce to novi otezavajuci momenti da nastupe

Nisu to otežavajući momenti, ja samo ne igram ovu igru zarad nekog višeg cilja nego zato što mi je zanimiljivo da se igram, pa valjda mogu sam sebi da odaberem društvo???

Da ne razumeš pogrešno primamo i nove, ali mora neko od nas da da preporuku...

Katzumoto

Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.08.2012
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  djenka Čet Sep 06, 2012 9:52 pm

Pandemoniac ::Ljudi, da se ne zajebavamo vise, ovde sam primetio samo 10 ozbiljnih ljudi koji argumentovano diskutuju na temu, i gomila zajebanata... Ghoust amer and co.

Predlog je jugoistok, svi na tom kontinentu, 5 saveza sa medjusobnom diplomatijom...
Vodje saveza:
Gasko
Pandemoniac
Zoka Surovi
Despot Simon
Maske



koga cemo da farmamo ako se svi potrpamo na jedan kontinent... scratch
isto se postavlja pitanje kad da krenemo sa igrom,dal prvog dana ili da sacekamo malo da se parasi natrpaju u centar a mi da se steknemo u cosak neki.?
PS ja sam za centar,da bi mogli ravnomjerno da se sirimo u svim pravcima. pirat

djenka

Broj poruka : 4
Datum upisa : 31.08.2012
Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  GhosT_AMER Pet Sep 07, 2012 8:46 am

Pandemoniac ::Ljudi, da se ne zajebavamo vise, ovde sam primetio samo 10 ozbiljnih ljudi koji argumentovano diskutuju na temu, i gomila zajebanata... Ghoust amer and co.

Predlog je jugoistok, svi na tom kontinentu, 5 saveza sa medjusobnom diplomatijom...
Vodje saveza:
Gasko
Pandemoniac
Zoka Surovi
Despot Simon
Maske





inace GhosT_amer Suspect Suspect Suspect

pane ako nisi znao.

slazem se sa tobom ali i sa djenkom koga cemo da farmamo sami sebe ? cyclops cyclops cyclops


bice tu dosta igraca na jugoistok ali ne dovoljno da svi farmaju ali okej Very Happy lol!


GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da bi ovako trebalo Empty Re: Mislim da bi ovako trebalo

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu