KA Srbi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

default postavke buducih servera/PREDLOG

+8
GhosT_AMER
Steppenwolf
Veliki Bogoljub(BigBogi)
DARK N
Ifi Pik
Furija
trsac
Pandemoniac
12 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 11:17 am

Pandemoniac ::jesi ti video selo?
da li vredi po 100k resa?


video sam selo imam i ja jedno takvo i bogami vredi toliko resa:))))

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 11:21 am

Steppenwolf ::imam ja sasvim dovoljno godina, a bogami i pameti, a pre svega sam veoma realan čovjek.
200 aktivnih igrača, to je moglo samo na rs1 i to prvih godinu dana.
zato i kažem, ajde da iskontaktiramo ljude, prostor za igru KA je veoma sužen, mnogi su bili nezadovoljni malim brojem igrača na rs2, 3 i 4 pa su prestajali sa igrom. ovo je sada sasvim nova priča jer nećemo samo mi biti u situaciji da smo ostali bez servera i ostali koji bi igrali KA i dalje potražiće siguran server. znači očekuje de dosta igrača iz drugih zemalja što bi moglo da world 14 svrsta u red zanimljivih servera, a samim tim i da zainteresuje više naših ljudi.

i ti sada pominješ igranje na rs i na org -u. očigledno ne znaš da je dobar broj ljudi odavde ne samo igrao nego razvaljivao i prvi spid i test server i drugi spid tako da je za nas igranje org -a nešto sasvim jednostavno.


super
onda je to to
4 saveza i pokoravamo server
prosto i jednostavno

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Ned Sep 02, 2012 11:23 am

5 saveza Bogoljub je savez za sebe i drzi levu stranu lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 11:27 am

Veliki Bogoljub(BigBogi) ::5 saveza Bogoljub je savez za sebe i drzi levu stranu lol!


ja opste i ne znam sta ces ti na ovom forumu kada znam da ti opste neces ni biti u nasim savezima
bogi se uvek na orgovima vise igrao sa hrvatima i rusima nego sa srbima
i mislim da bi bio red da krstis jedno selo po meni
evo ja moje sledece krstim po trebi

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Steppenwolf Ned Sep 02, 2012 11:29 am

će ga pokorimo, malo sutra, ali ajde bar da se dobro igramo

Steppenwolf

Broj poruka : 9
Datum upisa : 29.08.2012
Godina : 62

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Ned Sep 02, 2012 11:30 am

To su sve Slovenske nacije, bolje sa braćom nego sa Rumunima lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Pandemoniac Ned Sep 02, 2012 11:31 am

Steppenwolf ::će ga pokorimo, malo sutra, ali ajde bar da se dobro igramo


Ja mislim da imamo extremno dobre igrace, samo istrajnosti i tolertancije, te timski rad i mora da bude uspeh

Pandemoniac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 11:32 am

Veliki Bogoljub(BigBogi) ::To su sve Slovenske nacije, bolje sa braćom nego sa Rumunima lol!


mudro zboris bogoljube,mudra a i iskusno

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 11:34 am

Pandemoniac ::
Steppenwolf ::će ga pokorimo, malo sutra, ali ajde bar da se dobro igramo


Ja mislim da imamo extremno dobre igrace, samo istrajnosti i tolertancije, te timski rad i mora da bude uspeh


ma ja sam sa vama pa makar me pokupili posle mesec dana
nego je moje licno misljenje da ne valja da se ide na sve cetri strane

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Ned Sep 02, 2012 11:35 am

Nego da pokorimo mi ovog malog što ima šifru od foruma lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  trsac Ned Sep 02, 2012 11:47 am

Veliki Bogoljub(BigBogi) ::Nego da pokorimo mi ovog malog što ima šifru od foruma lol!



taj je moj sve do sveta 18...............

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Ned Sep 02, 2012 7:26 pm

Dobro, onda ću ja da preuzmem do lol! 23.

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  GhosT_AMER Ned Sep 02, 2012 11:47 pm

Furija ::Ja se slazem kako vecina odluci, ali ipak mislim da bi diplomata morao ovde da govori dobro engleski jezik
Iskreno i ja bih mogla da googlam i svahili jezik ali mislim da je potrebno neko fino znanje engleskog jezika..Bez uvrede ne odnosi se ovo na tebe, samo kazem posto ce se birati vise diplomata da je po meni presudno znanje jezika...


ja se javljam dobro znm nemacki ruski engleski malo czehkog nec faliti i france

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  GhosT_AMER Pon Sep 03, 2012 12:01 am

Steppenwolf ::
Pandemoniac ::Pozicija na Mapi:(JAKO VAZNO)
JUGOISTOK, Srbija je geografski deo jugoistocne evrope, lako za pamcenje
Broj saveza:4/uclanjenje po afinitetu ili geografskoj blizini clanica
DIPLOMATE:
Ifi Pik
Maske
Despot Simon
Lord Ivan

Za princip preuzeti moto sa naslovne strane Matoraca o nevredjanju


sa većim dijelom ovoga bi se složio.


diplomate, ni u Ligi ni u Monzi ih nismo imali, tako da se slažem sa predloženim.
pozicija na mapi: Jugoistok - broj saveza 4, ovo već neće da ide. đe da se svi popakujemo na jugoistok?
zanemariću ono što pišu pojedini jer i iz ove njihove pisanije jasno se vidi koliko su neozbiljni i koliko od ove ideje prave zajebanciju i sigurno je da nisam jedini kome ih je pun Q.
ima nas dovoljno ozbiljnih, preko tri godine zajedno ovo igramo, mnogi od nas se i lično znaju i ako smo riješeni da ozbiljno igramo lako ćemo sa njima.
ima dovoljno vremena do početka servera i po meni osnovno je da orjentaciono dođemo do nekog broja ljudi koji će igrati. Gasko neka vidi sa svojima iz SA, Pan i Iffi sa svojima sa rs2,3,4, Bakić sa MIR, ali i sa MD, Granatur sa RZ, maske sa MAT, čika ACA ili Snežni sa SW, ja ću sa LIgašima, a mogu i sa ovima iz SK jer su Ivani sa nama u Monzi. neko reče da SRB - o nisu zainteresovani za ovo ali treba i njih kontaktirati kada budu dogovorene sve pojedinosti. I naravno nisam zaboravio ni sve ostale, koji nisu bili u ovim glavnim savezima sa rs1, ali su prisutni na ostalim svetovima i oni mogu biti Biljin zadatak.
kada to definišemo, lako ćemo se dogovoriti oko pozicije na mapi jer odlično znamo ko sa kime najbolje funkcioniše.
moto, pored toga o nevređanju ima i u drugim savezima dosta dobrih pa se može napraviti dobar mix.

i ja cu sa SRB.

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  djenka Pon Sep 03, 2012 12:05 am

ja znam kocijaski,ako nekom zatreba pomoc neka se obrati..inace ovaj jezik je najbolji za zapocinjanje ratova.. pirat
"vodite rat,a ne ljubav" - djenka Cool

djenka

Broj poruka : 4
Datum upisa : 31.08.2012
Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  maske Pon Sep 03, 2012 12:11 am

Steppenwolf ::
i ti sada pominješ igranje na rs i na org -u. očigledno ne znaš da je dobar broj ljudi odavde ne samo igrao nego razvaljivao i prvi spid i test server i drugi spid tako da je za nas igranje org -a nešto sasvim jednostavno.

vrlo pogresno razmisljanje! speed server je server u kome se trazi aktivnost i tocak srece ne dolazi do izrazaja kao na org serveru. na org serveru ljudi koji placaju postignu za 3 meseca koliko bi bez placanja bilo potrebno godina ili vise bez placanja (na w13 prvi lik na serveru posle 3 meseca igranja ima 31 selo i prosecno 13.500 poena po selu sto ce reci ima vise vojske nego ceo nas savez). bez imalo zelje da vredjam, ali sto pre zaboravite sta ste bili na speedu i rs serverima bice bolje za vas, a i za nas. da bi mi imali sanse na w14 predlazem sledece:
1. 2-3 ljudi da naprave nalog na w14 serveru na samom pocetku i da cekaju da vide kad ce se priliv ljudu na serveru smanjiti i da vide otprilike koja je najbolja strana sveta za pocetak. Ove naloge mogu i da razvijaju i da posle 5 dana salju resurse nasim clanovima nakon cega bi posle 2-3 nedelje odustali i poceli ispocetka gde ce im nasi kasnije slati resurse.
2. svi clanovi se registruju u isto vreme na server 5-7 dana od pocetka da sela ne budu blizu sredine i onih napaljenih koji ce da trose enormne pare za brzi napredak
3. formirati 2 do 4 saveza srednje velicine (ne vecih od 50 clanova) u zavisnosti gde se ko nalazi i sklopiti medjusobno NAP-ove (vise saveza iz razloga da mozemo da saljemo medjusobne napade jedni na druge radi srecnih kamencica. Pored clana jednog saveza trebao bi da bude bar jedan clan drugog naseg saveza.
4. Na pocetku bi po svakoj ceni trebalo izbegavati rat sa savezima koji trose pare.
5. Ako jedan savez zarati sa nekim drugim savezom ostali nasi savezi ne bi usli u rat vec bi iskljucivo pomagali sa def-om.
6. na pocetku ne ici na grofa vec na razvoj sela i zauzimanje sela ne manjih od 3000 poena ako je ikako moguce (osim onih koji ce da trose pare radi brzeg razvoja). Ovo bi se postiglo tako sto bi 2-3 clana slala svaki po jednog grofa na istu metu. Ne praviti grofa pre nego sto zgrade za resurse ne budu bar 42 nivo.

izvinjavam se ako cu nekog da uvredim, ali diplomata po meni ne bi smeo da bude mladji od 30 godina, mora da ima iskustva u igri, da bude tolerantna i vrlo strpljiva osoba i izgradjena licnost.

maske

Broj poruka : 5
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Ratko{Admin} Pon Sep 03, 2012 12:25 am

Timski rad,komunikacija,pomoc u deff-u...
Sve moze da se nadoknadi...

Ja sam znam kako je igrati protiv igraca koji trose pare,pa sam sam iskusio to na americkom serveru...Najvaznije je da se na pocetku ulizujemo savezu koji kupuje krune i ratujemo sa njihovim neprijateljima,tom taktikom sam se ja posluzio kao vodja na americkom serveru...Na pocetku savez koji je kupovao krune je dominirao u odnosu na ostatak servera i ratovao je protiv drugog saveza u kome su bili takodje igraci koji su kupovali krune...Posto smo bili saveznici takvom savezu,vremenom smo i mi ojacali,a da nismo izgubili ni vojnika,po neki put poslali bi deff ali nista veliko...Na kraju se desilo da savez kojem smo se mi ulizivali izgubio rat..
Jbg. tu je nastao sada problem,ostali smo mi na frontu,znatno razvijeni,ali 80% saveza neaktivno,da nije bilo toliko sigurno bi dobili rat...Rat jesmo izgubili zbog neaktivnosti,ja i 2-3 igraca nismo mogli da se borimo protiv toliko njih,a ovde nadam se da ce biti znatan broj aktivnih igraca a ne 2-3 kad se bude vodio rat,inace tu je dosao izrazaj iskustva...Ja za nekoliko meseci ratovanja na tom serveru nisam izgubio nijedno naselje,dok sam napravio ogromnu kolicinu pobedjenih protivnika u odbrani...

Znaci taktika na pocetku bi trebala da bude,ulizati se savezu koji kupuje,postati saveznici,i kriti se iza njih...Dok ne ojacamo...A onda cemo resiti sve lako Wink
Gledano kada mi sakupimo nekoliko igraca od po preko 100k onda cemo sve lako odradjivati,tada nam ne moze nista ni igrac od milion poena...
Ratko{Admin}
Ratko{Admin}
Admin

Broj poruka : 25
Datum upisa : 29.08.2012
Godina : 28
Lokacija : Novi Pazar

https://kingsagesrbi.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  GhosT_AMER Pon Sep 03, 2012 12:33 am

Ratko{Admin} ::Timski rad,komunikacija,pomoc u deff-u...
Sve moze da se nadoknadi...

Ja sam znam kako je igrati protiv igraca koji trose pare,pa sam sam iskusio to na americkom serveru...Najvaznije je da se na pocetku ulizujemo savezu koji kupuje krune i ratujemo sa njihovim neprijateljima,tom taktikom sam se ja posluzio kao vodja na americkom serveru...Na pocetku savez koji je kupovao krune je dominirao u odnosu na ostatak servera i ratovao je protiv drugog saveza u kome su bili takodje igraci koji su kupovali krune...Posto smo bili saveznici takvom savezu,vremenom smo i mi ojacali,a da nismo izgubili ni vojnika,po neki put poslali bi deff ali nista veliko...Na kraju se desilo da savez kojem smo se mi ulizivali izgubio rat..
Jbg. tu je nastao sada problem,ostali smo mi na frontu,znatno razvijeni,ali 80% saveza neaktivno,da nije bilo toliko sigurno bi dobili rat...Rat jesmo izgubili zbog neaktivnosti,ja i 2-3 igraca nismo mogli da se borimo protiv toliko njih,a ovde nadam se da ce biti znatan broj aktivnih igraca a ne 2-3 kad se bude vodio rat,inace tu je dosao izrazaj iskustva...Ja za nekoliko meseci ratovanja na tom serveru nisam izgubio nijedno naselje,dok sam napravio ogromnu kolicinu pobedjenih protivnika u odbrani...

Znaci taktika na pocetku bi trebala da bude,ulizati se savezu koji kupuje,postati saveznici,i kriti se iza njih...Dok ne ojacamo...A onda cemo resiti sve lako Wink
Gledano kada mi sakupimo nekoliko igraca od po preko 100k onda cemo sve lako odradjivati,tada nam ne moze nista ni igrac od milion poena...

u prvu si a u ulizivanju sam ja najbolji THE BEST pitaj PANA

Razz

nego ja cu prvi upast u w14 ako budem mogao jer sam uvek tu na w13 i uvek je upaljen komp

ako bucem mogao i vi dopustili osnovacu savez Shadow Apokalipsa ako nije problem i ulizivati se ovima Very Happy

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Glory Ivan Pon Sep 03, 2012 2:27 am

I ne sumnjam da si najbolji u tome Laughing
Glory Ivan
Glory Ivan

Broj poruka : 3
Datum upisa : 31.08.2012
Godina : 42
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  GhosT_AMER Pon Sep 03, 2012 2:31 am

Glory Ivan ::I ne sumnjam da si najbolji u tome Laughing


zbog cega ?

haha pitaj pana

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Furija Pon Sep 03, 2012 3:34 am

Amere ubi nas u pojam...Svi pobegose sa foruma.. Very Happy
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  GhosT_AMER Pon Sep 03, 2012 4:14 am

Furija ::Amere ubi nas u pojam...Svi pobegose sa foruma.. Very Happy

hahhahahahahahaha lepo mi ide nema nikog

ma da danas skola nikog nema a ja tu Very Happy

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Pon Sep 03, 2012 4:17 am

Bogoljub je uvek tu i samo te prati afro
I zato bolje da staneš jer ne znaš ko te juri lol!


Poslednji izmenio Veliki Bogoljub(BigBogi) dana Pon Sep 03, 2012 4:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  GhosT_AMER Pon Sep 03, 2012 4:18 am

Veliki Bogoljub(BigBogi) ::Bogoljub je uvek tu i samo te prati afro
I zato boje da staneš jer ne znaš ko te juri lol!

ma da What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Pon Sep 03, 2012 4:28 am

Što su ti tako velike oči? lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

default postavke buducih servera/PREDLOG - Page 2 Empty Re: default postavke buducih servera/PREDLOG

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu