KA Srbi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

+17
Veliki Bogoljub(BigBogi)
Hangover
GhosT_AMER
Glory Ivan
Belltazor
Toza Vampir
snezni
djenka
Steppenwolf
death_jepur
DARK N
Despot Simon
Mika88
Furija
Ifi Pik
Ratko{Admin}
Pandemoniac
21 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  DARK N Pet Avg 31, 2012 8:14 am

Toza Vampir ::MA znam da nema zezanja Laughing Samo napred. Srecno vam bilo.

I pazite mi na Zoku!

Sto znaci Tozo da ti neces da igras sa nama?
DARK N
DARK N

Broj poruka : 12
Datum upisa : 29.08.2012
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Toza Vampir Pet Avg 31, 2012 8:19 am

Ne da necu sa vama nego necu uopshte. Nemam ni volje, a ni vremena za KA vishe.
Toza Vampir
Toza Vampir

Broj poruka : 6
Datum upisa : 30.08.2012
Godina : 48
Lokacija : Jamaica

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Pet Avg 31, 2012 8:25 am

Ajde Tozice uvek moze da se odvoji malo vremena za KA... Very Happy
Pa gde ces naci ludju i blesaviju ekipu nego sto je ovde..Zamisli dodjes sa posla, uzmes novine, pustis TV..Zena zvoca..Ovako si miran a i nije dosadno..Ja od kako igram KA nikome ne zvocam, cak me niko i ne cuje u kuci Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Glory Ivan Pet Avg 31, 2012 9:23 am

Pozdrav svima.
Sto se komsija tice nemam nista protiv, mada i nisam za to ako nas vec ima dovoljno, ipak sam vise da sami igramo.
Zavoleo sam ovu igru od samog otvaranja naseg servera i igrao sam aktivno svet 1 od samog pocetka pa sada svet 4, ne igrama ako ne mislim aktivno i ozbiljno igrati.
Zato hocu igrati ako i ostali misle aktivno i ozbiljno igrati.
Tranutno sam na w13, ali mislim da bi trebalo da svi pristupimo jednom savezu kako god da se on zvao pa da se lepo dogovorimo kako cemo na w14.
Glory Ivan
Glory Ivan

Broj poruka : 3
Datum upisa : 31.08.2012
Godina : 42
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Toza Vampir Pet Avg 31, 2012 9:28 am

Furija ::Ajde Tozice uvek moze da se odvoji malo vremena za KA... Very Happy
Pa gde ces naci ludju i blesaviju ekipu nego sto je ovde..Zamisli dodjes sa posla, uzmes novine, pustis TV..Zena zvoca..Ovako si miran a i nije dosadno..Ja od kako igram KA nikome ne zvocam, cak me niko i ne cuje u kuci Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

A ja sam smirio zivce od kako ne igram KA :-) i mnogo mi je lepo da ovako voajerishem iz daleka.
Toza Vampir
Toza Vampir

Broj poruka : 6
Datum upisa : 30.08.2012
Godina : 48
Lokacija : Jamaica

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  GhosT_AMER Pet Avg 31, 2012 9:30 am

Glory Ivan ::Pozdrav svima.
Sto se komsija tice nemam nista protiv, mada i nisam za to ako nas vec ima dovoljno, ipak sam vise da sami igramo.
Zavoleo sam ovu igru od samog otvaranja naseg servera i igrao sam aktivno svet 1 od samog pocetka pa sada svet 4, ne igrama ako ne mislim aktivno i ozbiljno igrati.
Zato hocu igrati ako i ostali misle aktivno i ozbiljno igrati.
Tranutno sam na w13, ali mislim da bi trebalo da svi pristupimo jednom savezu kako god da se on zvao pa da se lepo dogovorimo kako cemo na w14.


slazem se sa ivanom

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty aaa

Počalji  Hangover Pet Avg 31, 2012 2:00 pm

"SA, SRB - O, LIGA - SW, SK - RZ - MIR eto 4 potencijalna saveza"
Ovaj Zokin predlog mi se sviđa, doduše uz neke ispravke, ali mislim i da je Toza upravu.
Najmanji problem je okupiti 150-200 igrača kad se otvori server, ali koliko će nas ostati?
Ja prvi mislim da će neki igrači prestati posle mesec-dva.
Takođe, zaboravljeni su matorci, gde su oni u priči?
Ne žele da igraju, ili su slučajno zaboravljeni tokom nabrajanja, Zoko? :-D
Isto, ova prva nabrojana grupa (SA, SRB - O, LIGA) će biti apsolutno brojnija od ostale tri, moramo malo bolje izmešati stare saveze.
I da, Ticha mi je rekao da ne želi da igra w14, a i neki njegovi.
Sad, da li će oni promeniti mišljenje, to je pitanje.
Da računamo da će igrati i većina ohotnika, a i matorci, mislim da bi ova četiri saveza bila dobra:
SA, LIGA - SRB-O, MAT - SW, SK - RZ, MIR.
Tako će, u neku ruku biti isti broj članova u sva četiri saveza, a mislim da će bolje funkcionisati nego prvi predlog.
Mada, ja samo predlažem, kao što je Zoka učinio pre mene.
Na ostalima je da odluče.


Pozdrav svima, Hangover (BiteFighter nekad)!

Hangover

Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Pandemoniac Pet Avg 31, 2012 7:30 pm

Toza Vampir ::Vi ste ovo ozbiljni sa prichom o 200 igracha koji ce igrati ozbiljno kao shto su igrali nekada na .rs serverima??? Ako ih posle 2 meseca bude bilo 20 smatrajte da imate jak savez i da ste uspeli u celoj prichi.

org serveri su ogromni i sa velikim brojem igracha tako da vam je moj predlog da svi budete na jednom kontinentu jer ce biti "hrane" za sve.

pozzz


Nisam verovao da cu ovo reci, ali slazem se sa Ivicom od reci do reci

Pandemoniac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Pet Avg 31, 2012 8:54 pm

Koliko ja mogu da primetim za sada nas ima preko 200 igraca...U ovom trenutku nas ima u tri saveza...Osim par novajlija koje ne znam, ostali su svi iskusni igraci...Trebalo bi da nam bude dobro Very Happy
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  GhosT_AMER Pet Avg 31, 2012 11:19 pm

bice nas dosta iskusnih sa svih svetova SRB,SRB O,MAT maske ce doci ivan nije tu nije u srbiji pa SA ima dosta igraca gasko ce okupiti vecinu iz SA i ostale a i ja mogu okupiti dosta igraca koji su iskusni i igrali igru nego su prestali mogu ih okupiti i da dovedem nma w14 preko 50 igraca mogu dovest ....

GhosT_AMER

Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Pet Avg 31, 2012 11:32 pm

GhosT_AMER ::bice nas dosta iskusnih sa svih svetova SRB,SRB O,MAT maske ce doci ivan nije tu nije u srbiji pa SA ima dosta igraca gasko ce okupiti vecinu iz SA i ostale a i ja mogu okupiti dosta igraca koji su iskusni i igrali igru nego su prestali mogu ih okupiti i da dovedem nma w14 preko 50 igraca mogu dovest ....


Samo Velikog Bogoljuba ako uspete da okupite imali bi ste najmanje 10 igrača Very Happy Very Happy Very Happy

P.S.
Kad se okupite kontaktirajte BiGBogi-ja eto čovek polako osvaja zapad lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  gasko car Sub Sep 01, 2012 8:50 am

di se djenka da si igrao sa nama Very Happy slazem se da treba praviti 4 saveza ako mislite da funkcionise stvar iz razloga jer neko voli da igra u savezu sa mnogo clana ko moj drug pan Very Happy ima igraca kao ja a vidim da je i snezni napisao da i on ne bi igrao u velikom savezu i verovatno ima jos takvih,takodje raspali se posle dva dana kad bi svi igrali zajedno u to sam siguran jer mnogo ljudi mnogo cudi.
zato glasam za zokin predlog samo bi dodao da po dva saveza slicne igre i igraca budu na jednoj i kako bi se kasnije spojili u jedan kad budu neki igraci odustajali i samim i smanjiti broj igraca i stvoriti mogucnost za spajanje .
jedino podrzavam da nema rata izmedju nasih saveza jer smo dosta ratovali medjusobnom

gasko car

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Sub Sep 01, 2012 9:00 am

Gaska za cara!!! lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Sub Sep 01, 2012 12:28 pm

eeeee pa eto i mene
i ako nisam bio pozvan ja sam dosao
samo mi je trebalo malo vise vremena da vas nadjem..........
procitao sam mozda pola onoga sto je do sada napisano i video trista cuda
pocevsi od despot simona koji radi na platformi ujedinjavanja svih slovenskih naroda( sto je inace poslo za rukom samo titu)
preko onih sto u savezu ne zele nijednu drugu naciju sem nase pa do ovih sto ocekuju da ce na serveru da nas bude preko 400
i da bi najbolje bilo da napravimo 6 saveza.....i da da ne zaboravim velikog bogoljuba koji je vec sada kaparisao pola 14-og sveta i to levu stranu.
ljudi orgovi su nesto sasvim drugo i ako je neko bio uspesan na rs serverima ne znaci da ce ovde da prezivi ni mesec dana,ovde ima ljudu koji guraju kamara para u naloge i dovoljno vam je da imate dve takve komsije i bicete pokupljeni odma po isteku zastite.Zato mislim da je velika greska ogranicavati saveze samo na nase igrace. Na trinajstici su me rumuni prigrlili i ako ne znam ni jednu jedinu rec na rumunskom i jako su korektni prema meni a i sa dosta hrvata,rusa,poljaka itd imam jako korektne odnose.
Ja sam za to da se u pocetku u savez prima sve i svasta bolje igrace ostavljati losije izbacivati ma koje oni nacionalnosti bili
a ako nam sloga bude bila kao na 13 onda je najbolje da svako igra za sebe i da ide u savez koji mu je najblizi ili na bogijevu polovinu( za one koji nisu procitali to je leva polovina)

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Sub Sep 01, 2012 12:49 pm

Ništa od toga više nije aktuelno osim da je leva polovina moja a Pandemonijac-ova desna, tako da sada možete samo da razmišljate o serveru 15 lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  maske Sub Sep 01, 2012 12:55 pm

za
ako mene pitate ko god postuje druge i pravila saveza je dobrodosao. ekstremne nacionaliste tj. soviniste i one koji vredjaju druge bih iskljucio iz saveza pa makar bili odlicni igraci.

maske

Broj poruka : 5
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Sub Sep 01, 2012 12:59 pm

maske ::za
ako mene pitate ko god postuje druge i pravila saveza je dobrodosao. ekstremne nacionaliste tj. soviniste i one koji vredjaju druge bih iskljucio iz saveza pa makar bili odlicni igraci.

Je l' ovo misliš na server 15? scratch

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Sub Sep 01, 2012 1:03 pm

maske ::za
ako mene pitate ko god postuje druge i pravila saveza je dobrodosao. ekstremne nacionaliste tj. soviniste i one koji vredjaju druge bih iskljucio iz saveza pa makar bili odlicni igraci.


tako je momcino
i sa se slazem da sve nacionaliste treba eliminisati
i nadam se da cemo imati bogijev blagoslov u borni protiv nacionalizma

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Sub Sep 01, 2012 1:05 pm

Na serveru 15 biće formiran i antifašistički pokret king

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Sub Sep 01, 2012 1:17 pm

ja cu na 16-tici reaktivirati trsace
svi ste dobrodosli

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Sub Sep 01, 2012 1:25 pm

trsac ::ja cu na 16-tici reaktivirati trsace
svi ste dobrodosli

A šta ćeš ako ti Gasko dodje u savez? lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  trsac Sub Sep 01, 2012 1:29 pm

Veliki Bogoljub(BigBogi) ::
trsac ::ja cu na 16-tici reaktivirati trsace
svi ste dobrodosli

A šta ćeš ako ti Gasko dodje u savez? lol!

gasko je moj prijatelj i za njega ce uvek biti mesta medju trsace
a sta ce biti.......pa bice potrsen:))))))))

trsac

Broj poruka : 62
Datum upisa : 01.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Veliki Bogoljub(BigBogi) Sub Sep 01, 2012 1:44 pm

E to je već drugo lol!

Veliki Bogoljub(BigBogi)

Broj poruka : 235
Datum upisa : 31.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Pandemoniac Sub Sep 01, 2012 6:41 pm

Ti ratko zbog ovog ispod neces mesani savez?
Cisto da znas, i u najsrpskijem savezu na planeti, ja sa ovakvim likom ne bih bio u savezu...Mozda da mu na pametan nacin objasnis da je ovo strateska igra, a ne poligon za nacionalisticke frustracije? 90% ljudi koje ja znam, bi ga oteralo u 3 lepe kad bi ovakve gluposti bile na njegovom profilu u savezu u kojima su zajedno. A tebi savetujem da proguglas malo o motivima sa njegovog profila i da stavis prst na celo...Ti si buduci intelektualac i oficir, zar ne? Very Happy


Player serbian godfather (ШИЛТОВИ ИЗ ГЛИНЕ)

Profile Statistics Conquests

Properties from: serbian godfather
Alliance: OmG MaN (Board of elders)
Points: 12.236
Rank: 280
Settlements: 2
Point average of settlement: 4.993
Battles: 134
Beaten opponents: 49.932
Playing since: 02.07.2012
Age: 21
Gender: male
Place of residence: Serbian
Morale: 100 %
Write message
Add to favourites
Mark on map



Settlements Coordinates Points
01-Мунгос 512|454 5.950
03-Moskva 515|450 3.160
Personal text
SAMO ZA KRVATE

Pandemoniac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Furija Sub Sep 01, 2012 9:12 pm

Ajmo ljudi zaboravite sve rasprave, sve ono sto je bilo negativno na RS serverima...Ovde smo u tudjini i treba da se drzimo zajedno...Kod kuce smo mogli da se mrzimo, volimo, pljujemo i hvalimo ali ovde je druga situacija...Neprijatelje imamo druge, tako da nema razloga za bilo kakvu mrznju izmedju nas...
Sta je bilo bilo je na RS serverima...Ovde smo svi da pokazemo strancima kako se igra KA..
Furija
Furija

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom? - Page 2 Empty Re: Glasanje, sami ili sa komsijama i ex.bracom?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu